Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Sevilla“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi lygiosiomis 1 – 1, nors „Sevilla“ dalį rungtynių žaidė mažumoje.

64-ą minutę kvailą raudoną kortelę užsidirbo ne vieną garsų klubą dominantis Julesas Kounde. 23-ejų prancūzas aikštės krašte buvo spaudžiamas Jordi Albos ir Gavi. J.Alba tuomet nusprendė kiek paprovokuoti varžovą ir priėjo prie pat jo. Netrukus futbolininkai susidūrė. J.Kounde, pamatęs J.Albą, pratrūko ir sviedė kamuolį varžovui į veidą. „Barcelonos“ gynėjas susiėmė už veido ir krito ant vejos, o teisėjas parodė prancūzui tiesioginę raudoną kortelę.

Ispanijos žiniasklaidos teigimu, J.Kounde problemos tuo nesibaigs. „La Ligos“ komitetas rinksis svarstyti prancūzo elgesį. Beveik neabejojama, kad J.Kounde bus nubaustas dėl nesportiško elgesio ir susilauks 4 rungtynių diskvalifikacijos.

Priminsime, kad „Sevillos“ gynėjas jau kurį laiką domina „Man United“ ir „Chelsea“, o „El Nacional“ praneša, kad dabar į J.Kounde nusitaikė ir Madrido „Real“. Jie nori pasinaudoti tuo, kad „Sevilla“ trokšta Mariano Diazo. „Real“ tikisi, kad į susitarimą įtraukus M.Diazą ir tam tikrą pinigų sumą, „Sevilla“ sutiktų su savotiškais mainais.

60 mln. eurų rinkoje vertinamas J.Kounde turi galiojantį kontraktą su „Sevilla“ iki 2024 m. vasaros. Šiame sezone prancūzas per 21 rungtynes atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir sužaidė jau 1829 minutes.