Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse svečiuose 5:0 sutriuškino „Salernitana“ futbolininkus.

Ivanas Perišičius 11-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Denzelis Dumfriesas 33-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Alexis Sanchezas 52-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Lautaro Martinezas ir Roberto Gagliardini rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo po įvartį ir „Inter“ iškovojo pergalę rezultatu 5:0.