Ignas Brazdeikis gavo šiek tiek pasireikšti NBA lygoje, bet jo atstovaujamas Orlando „Magic“ (2/7) klubas savų žiūrovų akivaizdoje 79:92 (28:26, 18:18, 10:31, 23:17) turėjo pripažinti Bostono „Celtics“ (3/5) komandos pranašumą.

I. Brazdeikis aikštelėje pasirodė ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir per nepilnas tris minutes kartą atakavo krepšį iš toli, bet metimą prametė.

Rungtynėe lemiama pasirodė trečiasis mačo kėlinys. Į pertrauką komandos išėjo šeimininkams dar pirmaujant 46:44. Tačiau Orlando ekipa ėmė stirigti, o „Celtics“ parodė uraganinį puolimą. Trumpą kėlinio atkarpą jie laimėjo net 14:0.

Galiausiai jie susikrovė saugią persvarą ir išsaugojo ją iki mačo pabaigos.

Svečius į pergalę vedė Jaylenas Brownas, kuris pelnė 28 taškus. Jam gerai talkino Jaysonas Tatumas, surinkęs 14.

Pralaimėjusiems Wendeliis Carteris ir Cole'as Anthony įmetė po 13.

Orlando komandai Wendellis Carteris per 35 minutes pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 2/5 trit., 1/2 baudų), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. „Magic“: Wendellis Carteris (13 atk. kam.,) ir Cole’as Anthony po 13, R.J. Hamptonas 12 , Jalenas Suggsas 10.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 28, Jaysonas Tatumas 14 (6 atk. kam.), Alas Horfordas, Robertas Williamsas (6 atk. kam.) po 12, Marcusas Smartas ir Dennisas Schroderis po 8.