Atėnų „Panathinaikos“ (22/0) toliau dominuoja Graikijos čempionate.

Luko Lekavičiaus klubas svečiuose 103:69 (23:21, 35:18, 23:9, 22:21) sutriuškino Retimno „Cretan Kings“ (8/14).

Lietuvis per 22 minutes pelnė 15 taškų (3/3 dvit, 2/2 trit., 3/3 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir sykį pažeidė taisykles bei surinko 20 naudingumo balų.

Tai buvo geriausios lietuvio sezono rungtynės ir pagal rezultatyvumą, ir naudingumą.

Atėnų klubas dominavo nuo pat rungtynių pradžios ir po dviejų kėlinių turėjo susikrovęs 19 taškų pranašumą (58:39). Antroje rungtynių dalyje skirtumas tik augo.

Šiuo metu „Panathinaikos“ su 22 pergalėmis žengia pirmoje turnyro lentelės vietoje ir penkiais laimėjimais lenkia Pirėjo „Olympiakos“, kuri kol kas yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

„Rethymno“ klubas užima aštuntą poziciją.

„Rethymno“: Stefanas Moody 32, Charalamposas Giannopoulos 14, Anthony Lee 9.

„Panathinaikos“: Ianas Vougioukas 17 (9 atk. kam.), Lukas Lekavičius 15, Kenny Gabrielis 13.