Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) futbolo lygos (MLS) organizatoriai išrinko geriausią šio sezono įvartį.

Jo autorius – šiemet pajėgiausioje JAV futbolo lygoje debiutavęs švedas Zlatanas Ibrahimovičius.

Los Andželo „Galaxy“ klubo puolėjas geriausią sezono įvartį pelnė debiutinėse savo rungtynėse prieš kitą šio Kalifornijos miesto komandą:

Iš pradžių Z. Ibrahimovičiaus debiutas nesiklostė pagal planą – švedas susitikimą pradėjo ant atsarginių suolo, o jo atstovaujama komanda 48-ąją minutę atsilikinėjo rezultatu 0:3.

Atrodė, kad „Galaxy" neturi jokių šansų, tačiau Ibros pažadinti aikštelės šeimininkai pasiekė fantastišką pergalę.

61-ąją minutę šeimininkai švelnino atsilikimą (1:3), o po 12 minučių skirtumą sumažino jau iki vieno įvarčio (2:3).

Po šio įvarčio savo šou pradėjo 71-ąją minutę aikštėje pasirodęs Z. Ibrahimovičius.

Vos po šešių minučių švedas pakėlė visą stadioną – maždaug iš 35 metrų atstumo nuostabiu smūgiu išlygino rezultatą (3:3), o lyg to būtų negana, 91-ąją susitikimo minutę išplėšė ir pergalę (4:3).

Debiutiniame savo sezone JAV švedas iš viso sužaidė 27 rungtynes, per kurias pelnė 22 įvarčius.