Antradienį atidėtose Škotijos futbolo taurės turnyro trečiojo rato rungtynėse "Dundee United" klubas namuose 3:2 (1:0) įveikė "St Mirren" ekipą ir pateko į turnyro aštuntfinalį.

Aikštės šeimininkai po Barry Robsono (31 min.) ir Garry Kennetho (46 min.) įvarčių pirmavo 2:0, tačiau antroje antrojo kėlinio pusėje po taiklių Richardo Brittaino (76 min. iš 11 m baudinio) ir Johno Suttono (81 min.) smūgių svečiai išlygino rezultatą.

Ir vis tik susitikimo pabaigoje Davidas Robertsonas (90 min.) įmušė pergalingą įvartį.

Vasario 3 dieną aštuntfinalyje "Dundee United" futbolininkai svečiuose susitiks su "Inverness Caledonian Thistle" vienuolike.

Antradienį įvyko ir dvejos pakartotinos trečiojo rato rungtynės, kuriose "Cowdenbeath" (III lyga) ekipa svečiuose 1:0 (1:0) įveikė "Brechin City" (III lyga) komandą, o "Queen of the South" (II lyga) vienuolikė namuose tik po baudinių serijos 4:2 palaužė taip pat II lygoje žaidžiančio "Dundee" klubo pasipriešinimą. Normalus šio susitikimo laikas baigėsi lygiosiomis 3:3 (1:0), o per pratęsimą komandos nepasižymėjo.

Taurės turnyro aštuntfinalyje pergales antradienį iškovojusios "Queen of the South" ir "Cowdenbeath" ekipos susitiks tarpusavy.