0

Penktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa rungtynėse išvykoje - 93:71 (21:26, 20:9, 31:19, 16:22) įveikusi Kauno raj. „LSU-Atleto“ krepšininkus.

Mačas prasidėjo taikliomis abiejų ekipų atakų serijomis ir, įpusėjus kėlinukui, nei vienas klubas nebuvo susikrovęs pranašumo – 15:15. Tiesa, ketvirčio pabaigoje „LSU-Atleto“ krepšininkai sugebėjo kiek spurtuoti ir susikrauti 5 taškų pranašumą – 21:26.

Sužaidus penkias minutes antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ išlygino rezultatą – 28:28. Panevėžio ekipoje iniciatyvos ir toliau ėmėsi rusas Ivanas Neliubovas, kuris per pirmąją kėlinį surinko 10 taškų, o per antrąjį pridėjo dar 12 ir padėjo savo ekipai spurtuoti - 18:2 bei užbaigti pirmąją mačo dalį pakilia nata – 46:30.

„Lietkabelio“ puolimo uraganas, užsikūręs antrojo ketvirčio pabaigoje, nemažino apsukų ir trečiajame kėlinyje. Po penkių A.Brazio auklėtinių tritaškių ir taiklių I.Neliubovo dvitaškių skirtumas išaugo iki triuškinančio – 71:41. Po trisdešimties minučių žaidimo – 77:49.

Ketvirtojo kėlinio pradžia pasižymėjo emocijų protrūkiu. Rezultatui esant – 77:52, techninę pražangą užsidirbo šeimininkų puolėjas Vidmanas Sragauskis. Nepaisant to, „LSU-Atletas“ sugebėjo pavojingai priartėti – 83:68. Aptirpus persvarai, svečiai sugebėjo atlaikyti varžovų šturmą ir šventė pergalę – 93:71.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ ekipoje rungtyniavo Ivanas Neliubovas, surinkęs 32 taškus, 17 – pridėjo Goranas Vrbancas, 14 – įmėtė Jokūbas Gintvainis, 12 – Mantas Virbalas. Komandoje debiutavęs naujokas Darrickas Leonardas pasižymėjo 2 taškais, 5 atkovotais kamuoliais ir trimis rezultatyviais perdavimais.

Kauno „LSU-Atleto“ komandoje išsiskyrė Šarūnas Vingelis, kurio sąskaitoje 23 – taškai, 17 – pelnė Žygimantas Skučas, po 11 – pridėjo Tomas Urbonas ir Vidmantas Sragauskis.

Kitas rungtynes Panevėžio „Lietkabelis“ žais „Cido“ arenoje vasario 8-ąją dieną su Alytaus „Dzūkijos“ ekipa. Tai bus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynės.