„Hoptrans-Sirenos“ iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės. Kauno raj. komanda išvykoje nugalėjo Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ rezultatu 63:55 (16:3, 20:21, 18:6, 9:25) ir, Vilniaus „Kibirkščiai-VIČI“ sužaidus vieneriomis rungtynėmis mažiau, tapo vienvalde čempionato lydere. Keturias pergales savo sąskaitoje turinčios kaunietės - penktos.

Po pirmojo kėlinuko, per kurį vienintelė Greta Tamašauskaitė aikštelės šeimininkėms pelnė 3 taškus, atrodė, kad „Hoptrans-Sirenų“ laukia lengvas pasivaikščiojimas.

Antrojo ketvirčio pradžioje čempionato lyderių pranašumas išaugo iki 19 taškų - 5:24. Nuo sutriuškinimo „Aistes-LSU-Paradis“ gelbėjo Ieva Stankevičiūtė, pataikiusi tris tolimus metimus. Prieš didžiąją pertrauką kaunietės pelnė šešis „sausus“ taškus, sumažindamos atsilikimą iki 12 taškų (24:36).

Porą trečiojo kėlinuko minučių vyko lygi kova, tačiau kaunietės dar kartą pateko į duobę ir per likusį laiką pelnė vos 2 taškus. Skirtumas žaibiškai išaugo - 28:54.

Per paskutines 10 minučių „Hoptrans-Sirenos“ atsipalaidavo. Pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai. Skirtumas ėmė sparčiai mažėti, tačiau susikrautos persvaros viešnioms pakako pergalei pasiekti.

„Aistėms-LSU-Paradis“ I.Stankevičiūtė pelnė 17, J.Marmienė - 15, L.Svarytė (11 atk. kamuolių) - 10 taškų.

„Hoptrans-Sirenoms“ I.Šalkauskė surinko 22 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir K.Balčiūnaitė pridėjo po 13 taškų.