Skaudžią nesėkmę Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) rungtynėse patyrė „HC Žalgirio“ klubas, trečiadienį svečiuose 2:6 (1:2, 0:3, 1:1) pralaimėjęs Lipecko „HC Elec“ (Rusija) ekipai.

Pirmąjį rungtynių įvartį, kaip ir antradienį, įmušė šeimininkai – pasižymėjo kiekybine persvara pasinaudojęs Jurijus Jelizarovas (4:46 min.). Netrukus mažumoje žaidę žalgiriečiai atstatė pusiausvyrą – tiksliai smūgiavo lietuvis Danielius Nomanovas (5:31), bet antrasis J.Jelizarovo (6:46) įvartis išvedė svečius į priekį.

Antrasis kėlinys žalgiriečiams buvo ypač nesėkmingas – Lietuvos komandos žaidėjams niekaip nesisekė įveikti varžovų gynybos, o „HC Elec“ įmušė net tris įvarčius – dukart daugumoje pasižymėjo Vadimas Agejevas (24:38 ir 38:23), o sykį ritulį į Pavelo Prokofjevo ginamus vartus pasiuntė Pavelas Dvurečenskij (32:27). Prieš trečiojo kėlinio pradžią „HC Žalgirio“ vartų ginti stojo estas Daniilas Seppenenas. Kėliniui įsibėgėjus svečių gretose pasižymėjo Artiomas Dašutinas (46:56), sulaukęs tikslaus lietuvio Ilja Četvertako perdavimo.

Deja, dar rimčiau pakovoti dėl pergalės žalgiriečiai nepajėgė, o tašką rungtynėse padėjo Aleksejus Simanženkovas (58:02). Be jau minėtų D.Nomanovo ir I.Četvertako šiose rungtynėse žaidė dar trys lietuviai: Ugnius Čižas, Edvinas Boroška ir Edgaras Protčenko.

Sportas.lt primena, kad antradienį Lipecke „HC Žalgiris“ sutriuškino šeimininkus rezultatu 7:2, o kiek anksčiau laimėjo abi tarpusavio akistatas Elektrėnuose – 2:1 ir 5:4.