Portugalijoje finišavo 24 valandų lenktynės. Jose savo jėgas išbandė tarptautinėse varžybose ne pirmą kartą matoma „GSR Motorsport“ komanda.

Į 24 valandų maratoną „GSR Motorsport“ komanda atvyko su penkių lenktynininkų sąstatu bei „Aurum 1006 km“ lenktynėse matytu „Ginetta G56 GT4“ automobiliu. Nors lietuviškose lenktynėse britiškas automobilis parodė džiuginantį tempą, tačiau Portugalijoje vykusiose varžybose būtent „Ginetta“ automobilis tapo „GSR Motorsport“ komandos galvos skausmu.

Lenktynėms prasidėjus, „GSR Motorsport“ narių vairuojama „Ginetta“ sėkmingai laikėsi lyderių gretose, o praėjus keturioms lenktynių valandoms netgi pirmavo „GT4“ automobilių klasėje, tačiau netrukus komandos progresą sustabdė technikos gedimai.

Iš pradžių „Ginetta“ į aptarnavimo zoną turėjo sugrįžti dėl sumažėjusio degalų slėgio. Vėliau, kai trasą apgaubė tamsa, sugedo pavaros velenas ir diferencialas. Dėl šių gedimų „GSR Motorsport“ leido „GT4“ klasės lyderiui susikrauti net vienos valandos pranašumą.

Vis dėlto, įspūdingą kovingumą pademonstravę „GSR Motorsport“ komandos nariai 24 valandų maratoną  sugebėjo sugrįžti į prizininkų gretas. „GT4“ automobilių klasėje lietuvių ekipa užėmė trečią vietą.

Sekančios čempionato varžybos įvyks birželio 5 dieną. Sportininkai susitiks Italijoje, Misano lenktynių trasoje.