GSR Motorsport

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „GSR Motorsport“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „GSR Motorsport“.

„Hankook 24H Portimao“ lenktynėse dalyvavusi lietuvių komanda finišavo tarp prizininkų

Portugalijoje finišavo 24 valandų lenktynės. Jose savo jėgas išbandė tarptautinėse varžybose ne pirmą kartą matoma „GSR Motorsport“ komanda. Į 24 valandų maratoną „GSR Motorsport“ komanda atvyko su penkių lenktynininkų sąstatu bei „Aurum 1006 km“ lenktynėse matytu „Ginetta G56 GT4“ automobiliu. Nors lietuviškose lenktynėse britiškas automobilis parodė džiuginantį tempą, tačiau Portugalijoje vykusiose varžybose būtent „Ginetta“ automobilis tapo „GSR Motorsport“ komandos galvos skausmu.
2024-05-16

Artėjantį savaitgalį – naujas Baltijos šalių žiedinių lenktynių sezono startas

Gegužės 6-7 dienomis Estijos „Porsche Ring“ trasa pasitiks begalę kovotojų dėl pirmų šio sezono pergalių. Daugybė sportininkų rinksis čia siekdami titulų ir, žinoma, sezono taškų. Organizatoriai tiki, kad savaitgalį bus karšta ne tik dėl gausaus dalyvių skaičiaus, bet ir dėl intrigų intrigėlių.
2023-05-03

Savaitgalį Estijoje prasidės Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatų kovos

Gegužės 6-7 dienomis Estijos „Porsche Ring“ trasa pasitiks begalę kovotojų dėl pirmų šio sezono pergalių. Daugybė sportininkų rinksis čia siekdami titulų ir, žinoma, sezono taškų. Organizatoriai tiki, kad savaitgalį bus karšta ne tik dėl gausaus dalyvių skaičiaus, bet ir dėl intrigų intrigėlių.
2023-05-02

Po sudėtingų 12 valandų lenktynių Hokenheime lietuviams - istorinis podiumas

Visai neseniai į Lietuvą sugrįžusi „GSR  Motorsport“ komanda dalijosi gausybe potyrių ir emocijų po itin intensyvių „Hankook 12 h” lenktynių Vokietijos Hokenheimo trasoje, kur vyko pasaulinės lenktynių serijos 4-asis etapas. Čia susirinko virš 30 komandų ir jas atstovaujantys pilotai iš 20-ies valstybių. Pirmasis komandos išbėgimas į trasą po ilgos pertraukos pažymėtas ne tik aplamdytais bolido šonais ir begale įspūdžių, bet ir pirmuoju lietuvišku podiumu „TCR“ įskaitoje šios serijos lenktynėse.
2021-05-28

„#SpeedSistersLT“: Dokumentinis filmas, kuris pasakoja istoriją apie dvi greičiausias lenktynininkes Lietuvoje

Tradiciškai automobilių lenktynės laikomos „vyrišku“ sportu, nors  akivaizdu, kad norint suvaldyti bolidą nereikia kalno raumenų – svarbiausi dalykai, lemiantys greitį trasoje, vyksta pilotų galvose. Moterys čia niekuo nenusileidžia vyrams, visgi profesionaliai lenktyniaujančias damas galima suskaičiuoti ant pirštų. Gerų, džiuginančių pavyzdžių, be abejonės, turime ir Lietuvoje.
2020-04-02

„Baltic TCR” serijoje antrą pergalę iš eilės nuskynė Džiugas Tovilavičius

Panašiai, kaip ir prieš porą savaičių Suomijos „Botnaring“ trasoje, taip ir šį sekmadienį Estijoje virė kovos dėl pergalių. Šalia ilgo „Estonian Grand Prix 2019“ dalyvių sąrašo, oficialioms „TCR“ etapo varžyboms ruošėsi ir sportininkai iš Baltijos regiono. Tai – trečiasis oficialiai į „TCR“ kalendorių įtrauktų Baltijos regiono varžybų etapas, kuris nepraėjo ne tik be intensyvių kovų, lenktyninių incidentų, bet ir be įtampos iki pat finišo vėliavos mostų.
2019-07-01

Šiaurės šalių ilgų nuotolių lenktynėse triumfavo “Circle K Racing Team”

Sezono startas ir pirmosios lenktynės paprastai pažeria kalną dovanų visiems netikėtumų mėgėjams, tad su nekantrumu lauktas „DeWALT Grand Prix“ šeštadienis su pagrindinėmis „NEZ6H” ilgųjų nuotolių lenktynėmis, toli gražu, nenuvylė nei vieno. Čia 14 valandą startavusiose lenktynėse buvo visko, nuo džiugių pergalių, kaip ir visada – kovos iki paskutinių sekundžių bei fakelu tapusio automobilio, bene labiausiai traukusio akį pristatant šių metų dalyvių parką.
2019-05-12

Šį savaitgalį – didžioji sezono atidarymo fiesta „DeWALT Grand Prix 2019“

Ankstyvą penktadienio rytą prasidėjo didysis automobilių lenktynių savaitgalis: kartu su „DeWALT Grand Prix“ prasideda ir Baltijos šalių bei Šiaurės Europos Zonos žiedinių lenktynių sezonas. Nuo pat ryto prasidėjo registracija ir treniruotės, o didžiosios kovos startuoja šeštadienį.
2019-05-09

„Žiedo“ merginų duetas paskutiniuose testuose lėkė vyrišku tempu

Gegužės 10-ąją Latvijos sostinėje esančioje Bikerniekų trasoje bus duotas startas 2019-ųjų Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatui. Jo išvakarėse dauguma komandų surengė technikos testus ir savo vairuotojiškų įgūdžių atnaujinimo seansą būsimųjų kovų arenoje Rygoje. Tačiau unikali moteriška komanda – Ernesta Globytė bei Indrė Senkutė-Gedgaudienė, dalyvausianti ištvermės lenktynių serijoje „NEZ 6H“ ir čia priėmė nestandartinį sprendimą.
2019-05-03

Lietuvos trispalvė garbingai suplėvesavo F-1 trasoje Belgijoje

Balandžio 19-20 dienomis SPA-Francorchamps trasoje vykusiose „24h series” pirmenybių, pirmajame etape, suplevėsavo Lietuvos trispalvė. Lenktynėse dalyvavę du lietuviški ekipažai atkreipė ne tik vietinės žiniasklaidos dėmesį, tačiau ir sėkmingai susitvarkė su itin sudėtingos SPA trasos iššūkiais. 5 vieta klasėje Jungtinė „GSR Motorsport“ ir „Energizer Racing“ komanda varžėsi konkurencingose TCE ir TCR klasėse. TCR klasėje, kurioje varžėsi 9 ekipažai iškovota penkta vieta.
2019-04-22
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų