Visiškai gynyboje sugriuvusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (27/40) komanda su Jonu Valančiūnu NBA lygoje patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės.

Lietuvio klubas namuose 120:142 (24:25, 31:36, 27:42, 38:39) neatsilaikė prieš Šarlotės „Hornets“ (33/35) krepšininkus.

Pastarieji nutraukė dviejų pralaimėtų rungtynių atkarpą.

25 minutes ant parketo praleidęs J. Valančiūnas pelnė 10 taškų (4/11 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas ir 3 sykius prasižengė.

Skirtumas tarp ekipų ėmė ryškėti antrajame kėlinyje, kuomet svečiai spurtavo 10:0 ir pirmą kartą mače susikrovė dviženklę persvarą (49:59).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai galutinai sugriuvo. Atstumas tarp komandų ėmė žaibiškai didėti ir jau trečiajame kėlinyje pasiekė 22 taškų ribą (74:96).

Ketvirtajame kėlinyje po dviejų svečių tritaškių iš eilės skirtumas pasiekė rekordines aukštumas – 27 taškus (115:142).

Naujojo Orleano klubas iki mačo pabaigos dar surengė du rezultatyvius išpuolius, tačiau tai jau nieko nekeitė šiose rungtynėse – 120:142.

„Pelicans“: Trey Murphy 32 (5/8 dvit., 7/12 trit., 1/2 baud., 9 atk. kam.), Devonte‘ Grahamas 19 (7 rez. perd.), Willy Hernangomezas 15 (6/6 dvit.), Naji Marshallas 14 (7 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 13.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 26 (5/7 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud., 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Terry Rozieras 25 (7/13 trit., 8 rez. perd.), LaMelo Ballas 17 (9 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 16, Cody Martinas 15.