Jonas Valančiūnas galingu dvigubu dubliu prisidėjo prie Memfio „Grizzlies“ (37-33) pergalės NBA pirmenybėse.

Lietuvio ekipa namie 116:110 (36:32, 23:28, 30:23, 27:27) palaužė Sakramento „Kings“ (31-39).

J. Valančiūnas per 33 minutes pelnė 24 taškus (8/10 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo 48-as centro dvigubas dublis šiame sezone. Jis taip pat pakilo „Grizzlies“ rekordininkų sąraše – pagal gynyboje atkovotus kamuolius J. Valančiūnas pralenkė Shane’ą Battierą ir dabar yra 11-oje vietoje.

Likus žaisti tris minutes „Grizzlies“ atsiliko šešiais taškais 104:110, bet likusią mačo atkarpą laimėjo 12:0 ir šventė pergalę.

Spurtą pradėjo penkis taškus be atsako surinkęs Kyle’as Andersonas, po J. Valančiūno dvitaškio su pražangą Memfio ekipa išsiveržė į priekį 112:110.

Sakramento ekipa šiame mače vertėsi be 4 iš 6 rezultatyviausių savo krepšininkų.

„Kings“: J. Jamesas 31, C. Metu 17, B. Hieldas ir T. Davisas po 16, D. Wrightas 15.

„Grizzlies“: D. Brooksas 30, J. Valančiūnas 24, K. Andersonas 14, J. Morantas, J. Jacksonas Jr. ir B. Clarke’as po 12.