Išvykose savo gerbėjus liūdinantys „Barcelona“ futbolininkai sugrįžę į „Camp Nou“ stadioną pademonstravo, kad savi žiūrovai gali suteikti sparnus. Sekmadienį Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXIV turo rungtynėse Josepo Guardiolos kariauna namuose 5-1 sutriuškino „Valencia“ vienuolikę.

Į ankstyvą „šikšnosparnių“ įvartį dar pirmajame kėlinyje dviem tiksliais smūgiais atsakė Lionelis Messi. Antrajame argentinietis dar dusyk nuginklavo Diego Alvesą, o paskutinėmis mačo minutėmis pasižymėjo Xavi.

Iškovoti trys taškais leido katalonams sumažinti atsilikimą nuo čempionate pirmaujančio Madrido „Real“ klubo iki dešimties taškų.

Kitoje dvikovoje Bilbao „Athletic“ savų žiūrovų akivaizdoje per keturias minutes pelnė tris įvarčius ir sausu rezultatu 3-0 įveikė „Malaga“ komandą.

Rezultatai:

„Granada“ 4 - 1 San Sebastiano „Sociedad“

10' [0 - 1] M. Gonzalez

12' [1 - 1] I. Lopez

57' [2 - 1] F. Jara

61' [3 - 1] I. Uche

87' [4 - 1] I. Uche

45' iš aikštės pašalintas A. Illarramendi („Sociedad“)

86' iš aikštės pašalintas G. Siqueira („Granada“)

Bilbao „Athletic“ 3 - 0 „Malaga“

58' [1 - 0] F. Amorebieta

60' [2 - 0] M.S. Jose

61' [3 - 0] G. Toquero

„Mallorca“ 4 - 0 „Villarreal“

41' [1 - 0] Victor

52' [2 - 0] J.L.S. Marti

65' [3 - 0] Victor

67' [4 - 0] J.C. Nunes

Chichono „Sporting“ 1 - 1 Madrido „Atletico“

20' [0 - 1] R. Canella (į savus vartus)

37' [1 - 1] S. Eguren

Valensijos „Levante“ 3 - 5 Madrido „Rayo“

35' [0 - 1] L. Bangoura

50' [1 - 1] J.J. Barkero (iš 11 m. baudinio)

62' [1 - 2] D. Costa

63' [1 - 3] D. Costa

70' [1 - 4] L. Bangoura

79' [2 - 4] R. Suarez

85' [2 - 5] A. Delibasic

90' [3 - 5] R. Suarez (iš 11 m. baudinio)

„Barcelona“ 5 - 1 „Valencia“

9' [0 - 1] P. Piatti

22' [1 - 1] L. Messi

27' [2 - 1] L. Messi

76' [3 - 1] L. Messi

85' [4 - 1] L. Messi

90' [5 - 1] X. Hernandez