Kaip ir prognozuota, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė nesunkiai 96:57 (28:16, 21:18, 27:9, 20:14) įveikė Pietų Korėją ir žengė į olimpinės atrankos pusfinalį, kuriame žais su Lenkija. Marius Grigonis prieš šią kaktomušą spinduliavo pasitikėjimu, bet pripažino – rimti dalykai prasideda dabar.

Pusfinalį mūsiškiai žais šeštadienį, 19.30 val.

Pietų Korėja prieš lietuvius laikėsi tik pirmas septynias mačo minutes – galiausiai mūsiškiai per porą minučių surengė uraganinį spurtą 16:2 ir atsiplėšė 28:12. Ketvirtame kėlinyje persvara šoktelėjo iki 41 taško.

M. Grigonis buvo antras pagal rezultatyvumą šiame mače – pelnė 13 taškų (3/3 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.).

„Sunku kažką sakyti. Laimėjome 40 taškų, bet nesakysime, kad viskas yra gerai ir esame pakilime. Didelių išvadų čia nepadarysi. Ką gerai darėme, tai gynėmės. Viskas pasirodys, kai susidursime su geresniais, talentingesniais žaidėjais. Dabar sunku kažką sakyti.

Visų pirma turime pasiimti pasitikėjimą savo jėgomis, nebijojimą mesti. Laikėmės savo plano, neleidome jiems laisvai atakuoti iš toli. Buvo daug gerų dalykų. Turime judėti į priekį. Dabar prasidės rimti dalykai“, – po mačo sakė M. Grigonis.

Žvelgdamas į būsimus varžovus lenkus M. Grigonis neslėpė pasitikėjimo savo jėgomis ir paklaustas, kaip ketina stabdyti Mateušą Ponitką ir kitus, buvo tiesmukas.

„Jie turi didesnę problemą – kaip sustabdyti mus, mūsų aukštaūgius. Esu žaidęs prieš Ponitką, kitus jų žaidėjus – ne mes turime galvoti, kaip juos sustabdyti, o jie – mus.

Žiūrėjome šiandien du kėlinius. Jie gerai žaidžia, turi gerų žaidėjų. Žiūrėsime. Yra treneris, kuris sudarys planą, o mes vykdysime“, – teigė M. Grigonis.

TV3 televizija, naujienų portalas tv3.lt, internetinė vaizdo platforma TV3 Play bei naujos kartos televizija Go3 transliuos visas olimpinės atrankos vyrų krepšinio rungtynes – ne tik tas, kuriose pasirodys lietuviai.

Tiek rungtynių metu, tiek ir po jų karščiausios naujienos, interviu su krepšininkais, jų komentarai bei rungtynių analizė atsidurs ir naujienų portalo tv3.lt specialiame polapyje – https://www.tv3.lt/tokyo2020