Trečiadienį Lenkijos futbolo taurės turnyro šešioliktfinalyje Chožuvo "Ruch" ekipa namuose 2:0 (2:0) nugalėjo Lenčnos "Gornik" komandą bei pateko į varžybų aštuntfinalį.

Nugalėtojų gretose nuo 67-os minutės žaidė Gražvydas Mikulėnas, aikštėje pakeitęs puolėją Martiną Fabušą.

Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Lukaszas Janoszka (8 min.) bei Pavolas Balažas (45 min.).

Nepasisekė Zabžės "Gornik" komandai su Tadu Papečiu, kuris trečiadienį šešioliktfinalio rungtynes išvykoje po 11 m baudinių 4:5 pralaimėjo Gdansko "Lechia" futbolininkams. Normalus rungtynių laikas ir pratęsimas nugalėtojo neišaiškino - 2:2 (1:0, 1:1).

Lietuvis žaidė visą mačą.

Abu įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Pawelas Buzala (86 ir 95 min.), o svečių gretose pasižymėjo Adamas Danchas (22 min.) ir Tomaszas Zahorskis (97 min.).