lukaszas janoszka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukaszas janoszka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukaszas janoszka“.

Lenkijoje – Arvydo Novikovo įvartis

Lenkijos taurės šešioliktfinalyje įvarčiu pasižymėjo Arvydas Novikovas. Vis dėlto, lietuvio tikslaus smūgio Balstogės „Jagiellonia“ nepakako, ji rungtynėse svečiuose su Liubino „Zaglebie“ patyrė nesėkmę 1:2 (0:1). A. Novikovas įvartį pelnė 91-ąją minutę. Iki tol kamuolį į vartus buvo nukreipę Jaroslawas Kubicki (34 min.) ir Lukaszas Janoszka (63 min.). „Jagiellonia“ šiuo pralaimėjimu baigė pasirodymą Lenkijos taurės varžybose.
2017-08-10

Estafetę perėmė kitas lietuvis – „Jagiellonia“ fantastišką pergalę išplėšė Arvydas Novikovas

Estafetę iš vieno rezultatyviausių Lenkijos „Ekstraklasa“ futbolininkų Fedoro Černycho perėmė tautietis Arvydas Novikovas. Saugas įmušė 92-ąją rungtynių minutę ir čempionato lyderei Balstogės „Jagiellonia“ išplėšė puikią pergalę. „Jagiellonia“ Liubine pirmoji praleido įvartį. 15-ąją rungtynių minutę įmušė „Zaglebie“ atstovas Arkadiuszas Wozniakas. Balstogės komanda į tai atsakė dviem tiksliais Cilliano Sheridano smūgiais.
2017-04-08

Gražvydo Mikulėno vienuolikės pergalė Lenkijos futbolo taurės turnyre

Trečiadienį Lenkijos futbolo taurės turnyro šešioliktfinalyje Chožuvo "Ruch" ekipa namuose 2:0 (2:0) nugalėjo Lenčnos "Gornik" komandą bei pateko į varžybų aštuntfinalį.Nugalėtojų gretose nuo 67-os minutės žaidė Gražvydas Mikulėnas, aikštėje pakeitęs puolėją Martiną Fabušą.Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Lukaszas Janoszka (8 min.) bei Pavolas Balažas (45 min.