Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia žūtbūtinę kovą dėl kelialapio į Tokijo olimpines žaidynes. Antrosiose atrankos rungtynėse lietuvių varžovas – Pietų Korėja.

Pirmąjį ketvirtį Dariaus Maskoliūno sprendimu aikštėje startiniame penkete kartu pasirodė Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas. Silpną korėjiečių priekinę liniją nuo pat rungtynių pradžios taranavę lietuviai rinkosi taškus baudos aikštelėje, tačiau atitrūkti nepavyko.

Aštuntąją rungtynių minutę gražiausią pirmojo ketvirčio epizodą sukūrė D. Sabonis, kuris pelnė du sudėtingus taškus su pražanga, o lietuviai atitrūksta iki dviženklio skirtumo 22:12.

Puikiai į žaidimą įsiliejo Rokas Giedraitis. Nuo suolo pakilęs puolėjas iškart smeigė tritaškį, o antrajame ketvirtyje išmaudė varžovų gynybą klaidinančiu judesiu ir pelnė sudėtingą dvitaškį baudos aikštelėje.

Mačo pradžioje lietuviams bėdų kėlė tik varžovų lyderis – natūralizuotas amerikietis Guna Ra per pirmas penkias minutes pelnė visus Pietų Korėjos taškus.

TV3 televizija, naujienų portalas tv3.lt, internetinė vaizdo platforma TV3 Play bei naujos kartos televizija Go3 transliuos visas olimpinės atrankos vyrų krepšinio rungtynes – ne tik tas, kuriose pasirodys lietuviai.

Tiek rungtynių metu, tiek ir po jų karščiausios naujienos, interviu su krepšininkais, jų komentarai bei rungtynių analizė atsidurs ir naujienų portalo tv3.lt specialiame polapyje – https://www.tv3.lt/tokyo2020