Europos vyrų rankinio klubų Čempionų lygos varžybų penktojo turo rungtynėse A grupėje ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Granitas-Karys“ Kauno sporto halėje 28:31 (15:13) pralaimėjo „Hammarby“ (Švedija) ekipai.

Penktąją nesėkmę patyrę Lietuvos čempionai prarado galimybes pakilti į trečiąją vietą, kuri suteikia teisę dalyvauti Europos rankinio federacijos (EHF) taurės varžybose.

Mačo pradžioje kova vyko taškas į tašką. Šiek tiek sėkmingiau rungtyniavęs "Granitas-Karys" įgijo dviejų įvarčių pranašumą 6:4, svečiai iš Švedijos išlygino rezultatą 6:6, bet Lietuvos čempionai vėl persvėrė rezultatą savo naudai, o pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos, įgijo keturių įvarčių pranašumą 12:8. Iki pertraukos „Hammarby“ sumažino atsilikimą iki dviejų įvarčių 13:15.

Antrajame kėlinyje „Granitas-Karys“ šiek tiek padidino turimą pranašumą 20:17, tačiau Švedijos čempionai pelnė keturis įvarčius iš eilės ir išsiveržė į priekį 21:20, o 49-ąją min. jau pirmavo 27:22. Kauno rankininkams iki finalo sirenos pavyko sumažinti skirtumą iki trijų taškų 28:31.

Pirmajame rate Kauno klubas pralaimėjo „Hammarby“ ekipai 27:31.

Paskutines grupių varžybų etapo rungtynes „Granitas-Karys“ žais lapkričio 22 dieną svečiuose su Celjės „Pivovarna Laško“ (Slovėnija) komanda.

A grupės lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1. Šamberi „Savoie HB“ (Prancūzija) 4 4 0 0 144-101 8

2. Celjės „Pivovarna Laško“ (Slovėnija) 4 3 0 1 133-107 6

3. „Hammarby“ (Švedija) 5 2 0 3 129-152 4

4. Kauno „Granitas-Karys“ (Lietuva) 5 0 0 5 129-175 0