23
Portugalija – Švedija 2:3 (nuotr. SCANPIX)

Antradienį vakare vykusiose Europos futbolo grandų kontrolinėse rungtynėse pergales šventė švedai, italai ir ispanai.

23

Švedai svečiuose fantastiškai išsigelbėjo žaisdami su portugalais – 3:2 (0:2).

Šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0. 18-ąją minutę gimtojoje Madeiroje pasižymėjo Cristiano Ronaldo. 34-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė švedas Andreasas Granqvistas.

Svečiai atsitiesė po pertraukos. 57-ąją ir 76-ąją minutėmis tikslius smūgius atliko Viktoras Claessonas.

Švedų pergalingą įvartį pelnė portugalas. 93-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Joao Cancelo.

Amsterdame susitiko Olandijos ir Italijos rinktinės. Šeimininkai pirmavo, bet pergalę iškovojo svečiai – 2:1 (2:1).

Olandai į priekį išsiveržė 10-ąją minutę, po italo Alessio Romagnoli įvarčio į savuosius vartus.

Po minutės Italijos rinktinė įmušė ir ten, kur reikia – pasižymėjo Ederas Martinsas. 32-ąją minutę pelnytas ir pergalingas įvartis. Jo autorius – Leonardo Bonucci.

Paryžiuje prancūzai 0:2 (0:0) pralaimėjo ispanams.

68-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Davidas Silva. 77-ąją minutę pasižymėjo Gerardas Deulofeu. Abiejų įvarčių autoriai pasirodė po keitimų. D. Silvai įmušti prireikė 15 minučių, G. Deulofeu – 10-ies.

Kitose antradienį vykusiose rungtynėse islandai svečiuose 1:0 nugalėjo airius, o austrai namie 1:1 sužaidė su suomiais.