ederas martinsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ederas martinsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ederas martinsas“.

Italijoje išsigelbėjo „Juventus“, kiti lyderiai sužaidė lygiosiomis

Turino „Juventus“ futbolininkai iki 57-osios rungtynių minutės vijosi absoliučius Italijos „Serie A“ autsaiderius, bet sugebėjo išsigelbėti – sekmadienį namie 2:1 (0:1) nugalėjo „Benevento“. Svečius 19-ąją minutę į priekį išvedė Amato Ciciretti. „Juventus“ rezultatą pavyko išlyginti 57-ąją minutę, kai kamuolį į vartus nukreipė Gonzalo Higuainas. Šeimininkai pergalingą įvartį įmušė 65-ąją minutę, kai tikslus buvo Juanas Cuadrado.
2017-11-05

Grandų dvikovose – švedų, italų ir ispanų pergalės

Antradienį vakare vykusiose Europos futbolo grandų kontrolinėse rungtynėse pergales šventė švedai, italai ir ispanai. Švedai svečiuose fantastiškai išsigelbėjo žaisdami su portugalais – 3:2 (0:2). Šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0. 18-ąją minutę gimtojoje Madeiroje pasižymėjo Cristiano Ronaldo. 34-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė švedas Andreasas Granqvistas. Svečiai atsitiesė po pertraukos. 57-ąją ir 76-ąją minutėmis tikslius smūgius atliko Viktoras Claessonas.