andreasas granqvistas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andreasas granqvistas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andreasas granqvistas“.

Pasaulio futbolo čempionatas – be italų

Italijos futbolo rinktinės 2018-ųjų pasaulio čempionate Rusijoje nebus. Italai pralaimėjo atkrintamųjų varžybų seriją Švedijos komandai. Italijos ekipa penktadienį svečiuose krito 0:1, o pirmadienį namie sužaidė lygiosiomis 0:0. Pirmadienio rungtynių pradžioje abi komandos mačo arbitro Antonio Mateu reikalavo 11 metrų baudinio. Iš pradžių pražangos tikėjosi italas Marco Parolo.
2017-11-13

Latviai neįveikė farerų, estai mušė šešis, švedai – aštuonis įvarčius

Sužaistos ketverios šeštadienio 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynės. Latvijos rinktinė svečiuose nesugebėjo įveikti Farerų salų komandos – 0:0. Daug geriau sekėsi kitiems Lietuvos kaimynams – estams. Jie išvykoje 6:0 (3:0) nepasigailėjo Gibraltaro futbolininkų. Tris įvarčius pelnė Joonas Tammas (52, 65, 77 minutėmis), po vieną – Siimas Lutsas (10 min.), Mattiasas Kaitas (30 min.) ir Sergei Zenjovas (38 min.). Dar didesnę pergalę iškovojo Švedijos ekipa.
2017-10-07

Grandų dvikovose – švedų, italų ir ispanų pergalės

Antradienį vakare vykusiose Europos futbolo grandų kontrolinėse rungtynėse pergales šventė švedai, italai ir ispanai. Švedai svečiuose fantastiškai išsigelbėjo žaisdami su portugalais – 3:2 (0:2). Šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0. 18-ąją minutę gimtojoje Madeiroje pasižymėjo Cristiano Ronaldo. 34-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė švedas Andreasas Granqvistas. Svečiai atsitiesė po pertraukos. 57-ąją ir 76-ąją minutėmis tikslius smūgius atliko Viktoras Claessonas.