joao cancelo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joao cancelo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joao cancelo“.

Rokiruotės Portugalijos rinktinėje: koronavirusas nustatytas gynėjui Cancelo

Portugalijos futbolo rinktinė prieš „Euro 2020“ startą „mirtininkų“ grupėje sulaukė prastų naujienų – covid-19 užsikrėtė komandos gynybos ramstis Joao Cancelo. Jis turi izoliuotis, todėl negalės padėti rinktinei. 27-erių dešiniojo krašto gynėjas turėjo puikų sezoną „Manchester City“ gretose ir portugalai jam buvo numatę svarbų vaidmenį. Pranešama, kad J.Cancelo vietą rinktinėje užims 22-ejų gynėjas Diogo Dalotas.
2021-06-13

„Juventus“ naujokų krikštas: Cristiano Ronaldo dainavo, pasaulio čempionas šoko

Turino „Juventus“ pakrikštijo komandos naujokus. Tarp jų – ir geriausią pasaulio futbolininką Cristiano Ronaldo. 33-ejų portugalas pasirodymą atliko ant kėdės, ekipos vakarienės metu. Puolėją filmavo bei fotografavo komandos draugai. Nuo krikšto neišsisuko po sezono pertraukos į komandą grįžęs gynėjas Leonardo Bonucci. Muzikinius sugebėjimus teko demonstruoti ir kitiems „Juventus“ naujokams – Emre Canui, Joao Cancelo, Mattia Perinui.
2018-08-18

Grandų dvikovose – švedų, italų ir ispanų pergalės

Antradienį vakare vykusiose Europos futbolo grandų kontrolinėse rungtynėse pergales šventė švedai, italai ir ispanai. Švedai svečiuose fantastiškai išsigelbėjo žaisdami su portugalais – 3:2 (0:2). Šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0. 18-ąją minutę gimtojoje Madeiroje pasižymėjo Cristiano Ronaldo. 34-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė švedas Andreasas Granqvistas. Svečiai atsitiesė po pertraukos. 57-ąją ir 76-ąją minutėmis tikslius smūgius atliko Viktoras Claessonas.
2017-03-29

tv3.lt redakcija: Čempionų lygos C grupės apžvalga

Antradienį į Europoą grįžta Čempionų lyga. Tv3.lt redakcija apžvelgė D grupės komandas ir sudarė favoritų sąrašą. C GRUPĖ „Benfica“ (Portugalija) „Atletico“ Madrid (Ispanija) „Galatasaray“ (Turkija) FC „Astana“ (Kazachstanas) „Benfica“ Sudėtis: Vartininkai: Ederson, Julio Cesar, Paulo Lopes. Gynėjai: Lisandro Lopez, Luisao, Victor Lindelof, Eliseu, Silvio, Jardel, Andre Almeida, Nelson Semedo, Rebocho, Joao Nunes, Alex Alfaiate.