Graikijos pirmenybėse penktadienį Vykintas Slivka žaidė nuo 66 minutės bei padėjo savo atstovaujamam „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 1:1 su „Volos“ ekipa.

Tuo metu Albanijos lygoje puolėjas Gytis Paulauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujamas „Egnatia“ klubas išvykoje 3:2 nugalėjo „Bylis“ žaidėjus. Lietuvis šių rungtynių 35 minutę buvo įspėtas geltona kortele, o „Egnatia“ klubas po pergalės su 34 taškais pakilo į ketvirtą vietą.

Rumunijos lygoje krašto gynėjas Rolandas Baravykas liko ant suolo, o jo ginamas Konstancos „Farul“ klubas išvykoje 1:0 įveikė Arado UTA klubą ir po šios pergalės lieka pirmoje lygos vietoje.

Trečioje Lenkijos lygoje gynėjas Donatas Nakrošius žaidė 71 minutę, o jo atstovaujamas Krokuvos „Garbarnia“ klubas 0:3 pralaimėjo Sedicų „Pogon“ klubul.

Austrijos lygoje Lukas Fridrikas žaidė visas rungtynes , o jo atstovaujamas Lustenau „Austria“ klubas išvykoje 0:1 nusileido LASK klubui.