Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Gytis Paulauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Gytis Paulauskas“.

Gytis Paulauskas parduotas Ukrainos klubui: aišku, kiek sumokėjo

Pastaruosius metus Albanijoje žaidęs puolėjas Gytis Paulauskas keliasi į kitą šalį. 24-erių metų puolėjas nusprendė priimti Kovalivkos „Kolos“ klubo pasiūlymą ir persikelti į karo kamuojamą Ukrainą. Į Ukrainą Lietuvos rinktinės puolėjas keliasi iš Rogožinės „Egnatia“ klubo.
2024-01-12

Tragedija: aikštėje mirė lietuvio komandos draugas

Šįvakar Albanijos ir visą futbolo pasaulį uždengė tamsūs debesys. Anapilin iškeliavo aikštėje širdies smūgį patyręs „Egnatia“ klubo puolėjas Raphaelis Dwamena. 28-erių metų iš Ganos kilęs futbolininkas buvo lietuvio Gyčio Paulausko komandos draugas ir taip pat šį sezoną vilkėjo kapitono raištį. Tragedija įvyko šios dienos rungtynėse su „Partizani“ klubu. Tiek R.Dwamena, tiek G.Paulauskas rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet 23 rungtynių minutę R.Dwamena susmuko ant žolės.
2023-11-11

Lasickas su „Olimpija“ tapo Slovėnijos čempionais

Sekmadienį Slovėnijos lygoje čempionu tapo Justas Lasickas, kurio atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas 2:0 nugalėjo artimiausius persekiotojus „Maribor“ ir tapo nepavejami. J. Lasickas šiose rungtynėse pasirodė jau per pridėtą rungtynių laiką. Po pergalės „Olimpija“ klubas su 69 taškais lenkia „Maribor“ klubą 15 taškų.
2023-04-17

Graikijoje – Slivkos klubo lygiosios, Albanijoje – Paulausko komandos pergalė

Graikijos pirmenybėse penktadienį Vykintas Slivka žaidė nuo 66 minutės bei padėjo savo atstovaujamam „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 1:1 su „Volos“ ekipa. Tuo metu Albanijos lygoje puolėjas Gytis Paulauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujamas „Egnatia“ klubas išvykoje 3:2 nugalėjo „Bylis“ žaidėjus. Lietuvis šių rungtynių 35 minutę buvo įspėtas geltona kortele, o „Egnatia“ klubas po pergalės su 34 taškais pakilo į ketvirtą vietą.