Graikijos stipriausioje lygoje savo antrosioms rungtynėms vadovavo Valdas Dambrauskas, bet jis patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Lietuvio treniruojamas Kretos OFI klubas namuose 0:2 nusileido „Ionikos“ klubui.

Lietuvio komanda šiose rungtynėse beveik dvigubai ilgiau kontroliavo kamuolį, bet per rungtynes OFI atliko tik du smūgius į vartų plotą, o varžovai – net septynis.

Daugiau smūgių į vartų plotą „Ionikos“ klubui ir leido įmušti du įvarčius, pirmąjį – 56 minutę, o antrąjį – 84 minutę. Abu juos pelnė puolėjas Vasilios Mantzis.

Po šio pralaimėjimo OFI klubas su 7 taškais nukrito į trylikta vietą, o juos aplenkė būtent „Ionikos“ klubas, kuris taip pat turi 7 taškus.