ionikos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ionikos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ionikos“.

Graikijoje – pirmasis Dambrausko pralaimėjimas

Graikijos stipriausioje lygoje savo antrosioms rungtynėms vadovavo Valdas Dambrauskas, bet jis patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Lietuvio treniruojamas Kretos OFI klubas namuose 0:2 nusileido „Ionikos“ klubui. Lietuvio komanda šiose rungtynėse beveik dvigubai ilgiau kontroliavo kamuolį, bet per rungtynes OFI atliko tik du smūgius į vartų plotą, o varžovai – net septynis. Daugiau smūgių į vartų plotą „Ionikos“ klubui ir leido įmušti du įvarčius, pirmąjį – 56 minutę, o antrąjį – 84 minutę.
2022-11-05

„Panathinaikos“ klube – amerikietis ir talentingas graikas

Atėnų „Panathinaikos“ ekipa toliau pildo savo gretas ir praneša apie du naujius pirkinius. Tiesa, vienas iš naujųjų pirkinių PAO marškinėlių ateinantį sezoną neapsivilks. Oficialiai paskelbta, kad Graikijos čempionai pasirašė sutartį pagal formulę „2 plius 1“ su Alpha Diallo. 23 metų 201 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas sezoną praleido Lavrijo „Lavrio“ komandoje, su kuria pasiekė turnyro finalą. A. Diallo tai buvo pirmasis profesionalus klubas po koledžo baigimo.