31
„Golden State Warriors“ (nuotr. SCANPIX)

„Golden State Warriors“ – NBA čempionai. Pernai didžiulę persvarą finale išbarstę „kariai“ penktosiose rungtynėse 120:129 nugalėjo „Clevland Cavaliers“ bei triumfavo serijoje 4-1.

31

Antrą titulą per trejus metus iškovoję „Warriors“ krepšininkai lemiamose rungtynėse turėjo kaip reikalas paprakaituoti.

Iki antrojo kėlinio vidurio didžiąją laiko dalį pirmavo „kavalieriai“, tačiau tada „Oracle“ arenos šeimininkai spurtavo ir susikrovė net17-kos taškų persvarą.

Bet tai nebuvo pabaiga. Klivlendo krepšininkai po truputį deficitą tirpdė, bet visiškai perimti rungtynių kontrolės nesugebėjo.

Ketvirtajame kėlinyje būsimus čempionus į priekį tempe Kevinas Durantas, kurio varžovai niekaip nesugebėjo sustabdyti. Iš viso jis surinko net 39 taškus.

Susitikimo likimas paaiškėjo likus maždaug dviem minutėms iki pabaigos, nes skirtumas vis dar buvo dviženklis, o „Warriors“ rengė ilgas atakas, kurias dažniausiai užbaigė rezultatyviai.

„Warriors“: K. Durant (7 atk. kam., 5 rez. perd.) 39, S. Curry (10 rez. perd., 6 atk. kam.) 34, A. Iguodala 20,  k. Thompson 11, D> Green (12 atk. kam.) 10.

„Cavaliers“: L. James (13 atk. kam., 8 rez. perd.) 41, K. Irving (6 rez. perd.) 26, J.R. Smith 25, T. Thompson (8 atk. kam.) 15.