Trečiadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro atkrintamųjų varžybų pirmojo etapo pirmosiose rungtynėse „Melikgazi Kayseri“ (Turkija) su Gintare Petronyte namuose net 81:55 (22:10, 19:8, 14:18, 26:19) sutriuškino Madrido „Movistar Estudiantes“ (Ispanija) ir beveik užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Viešnios šiose rungtynėse nė karto nepirmavo, o šeimininkės triuškinančią persvarą susikrovė dar antrojo kėlinio viduryje (32:10).

Po pertraukos „Movistar Estudiantes“ mėgino atkurti intrigą, priartėjo iki 13 taškų (45:32, 61:48), tačiau paskutinio ketvirčio pabaigoje palūžo ir stipriai susikomplikavo padėtį šioje serijoje.

G. Petronytė rungtynėse pasižymėjo įspūdingu dvigubu dubliu – pelnė 17 taškų (8/13 dvitaškių, 1/1 baudos) ir atkovojo net 20 kamuolių. 34 min. žaidusi aukštaūgė taip pat blokavo 2 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 6 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 31 naudingumo balą.

Atsakomosios rungtynės Madride numatytos gruodžio 21 d.