Antras iš lietuvių Izraelyje vykstančio Europos čempionato trumpame (25 metrų ilgio) baseine finale plaukęs Giedrius Titenis darsyk pagerino Lietuvos rekordą ir, 50 m nuotolį krūtine įveikęs per 26,38 sekundės, liko penktas.

Ankstesnį, beveik devynias valandas gyvavusi šalies rekordą, lietuvis pagerino 0,07 sekundės.

G. Titenis nuo bronzą iškovojusių ruso Olego Kostino ir airio Alexanderio Murphy'o atsiliko vos 0,03 sekundės.

50 m nuotolio krūtine čempiono titulą apgynė slovėnas Damiras Dugonjičius (26,20 sek.), o sidabras atiteko britas Adamas Peaty's (26,21 sek.).

Ryte 50 m krūtine rungties atrankoje plaukęs Andrius Šidlauskas sugaišo 27,41 sekundės ir bendroje įskaitoje liko 27-tas tarp 50-ties atletų.