Giedraitis žaidė ilgai, bet „Baskonia“ krito prieš ASVEL

Trečiadienį pergalę Eurolygoje iškovojo Vilerbano ASVEL (8/14) ekipa, kuri namuose po fantastiško trečiojo kėlinio 83:77 (17:26, 18:20, 23:7, 25:24) įveikė dviejų lietuvių atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ (9/13) komandą.

Sužaidus dvi minutes ASVEL dar pirmavo vienu tašku (6:5), tačiau tada „Baskonia“ spurtavo 15:4 ir susikrovė dviženklį pranašumą 20:10. Panašų pranašumą svečiai išlaikė iki pat antrojo kėlinio pabaigos, kurį užbaigė pirmaudami 46:35.

Trečiąjį kėlinį ASVEL pradėjo per šešių minučių atkarpą spurtuodama 11:3, o netrukus jau rezultatas buvo ir lygus 51:51. Paskutines kėlinio minutes ASVEL sužaidė geriau ir jau pirmavo 58:53.

Ketvirtą kėlinį ASVEL taip pat pradėjau geriau ir įpusėjus kėliniui jau pirmavo 10 taškų skirtumu 68:58. Visgi likus žaisti 51 sek. po PIerria Henry dvitaškio „Baskonia“ deficitas siekė jau tik 4 taškus (77:81), tačiau ASVEL sėkmingai užbaigė rungtynes ir iškovojo pergalę.

„Baskonia“ gretose rungtyniaujantis Rokas Giedraitis per 34 min. 1 sek. pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 4 min. 49 sek. taškų nepelnė, bet atkovojo vieną kamuolį.

ASVEL: Davidas Lighty 21, Norrisas Cole‘as 20, Williamas Howardas 10, Matthew Strazelis 7.

„Baskonia“: Alexas Petersas 15, Rokas Giedraitis 13, Achille‘as Polonara ir Youssoupha Fallas – po 11.