Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio sezonas Eurolygoje su Vitorijos „Baskonia“ (18/16) komanda yra baigtas.

Lietuvių klubas svečiuose 81:86 (21:25, 23:14, 15:21, 18:23) pripažino „Valencia“ (19/15) pranašumą.

T.Sedekerskis per 30 minučių pelnė 8 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas ir dukart prasižengė.

R.Giedraitis per 29 minutes pelnė 17 taškų (1/3 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, bet kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Per visas rungtynes pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų ir nei viena neturėjo didesnio nei devynių taškų pranašumo.

Likus žaisti dvejoms minutėms T.Sedekerskio tritaškis mažino „Baskonia“ atsilikimą 77-78.

„Valencia“ pelnė penkis taškus be atsako ir trumpam atitrūko, bet likus 10 sekundžių du T.Sedekerskio baudų metimai švelnino rezultatą 81-83.

Derrickas Williamsas po to pataikė vieną baudos metimą. Baskams taškais atsakyti nepavyko ir „Valencia“ įsirašė pergalę.

Tuo tarp „Valencia“ dar nėra garantuota dėl atkrintamųjų, komandos likimas priklausys ir nuo Sankt Peterburgo „Zenit“ rungtynių rezultato.

Ispanams reikia tikėtis bent vienos rusų nesėkmės per dvi likusias jų rungtynes.

„Valencia“: Derrickas Williamsas 16, Klemenas Prepeličius 14, Mike'as Tobey 13, Nikola Kaliničius 12, Bojanas Dubljevičius 11 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Baskonia“: Pierria Henry 19 (7 rez. perd.), Rokas Giedraitis 17 (4/6 trit.), Achille Polonara 16, Zoranas Dragičius 10.