REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Oro linijų bendrovės bando persivilioti klientus siūlydamos nuolatinių keleivių taškų programas, o nepriklausoma lietuvio Ilja Laurso mobiliųjų telefonų aplikacijų parduotuvė „GetJar“ pristato virtualią valiutą, kuria lankytojai galės atsiskaityti už kompanijos siūlomas prekes.

REKLAMA
REKLAMA

Portalas „GigaOM“ skelbia, kad „GetJar“ virtuali valiuta yra šiuo metu egzistuojančios „GetJar Gold“ programos tęsinys. Kompanija siekia apdovanoti ištikimus vartotojus „auksinėmis monetomis“, kurias jie galės panaudoti atsiskaitydami už „Android“ aplikacijas ir sumokėti už jose esantį turinį.

REKLAMA

Atsisiųsdami ne rėmėjų „Android“ aplikaciją vartotojai gali gauti 5 monetas, o už rėmėjų aplikaciją gali tikėtis iki 30 monetų. Gauti pinigai keliauja į virtualią piniginę, iš kurios vartotojai gali pirkti aukštesnės kokybės aplikacijas, parduodamas už 20-50 monetų. Sukaupti pinigai gali būti panaudoti atsiskaitant ir kitose aplikacijų parduotuvėse, tokiose kaip „Android Market“ ar „Amazon Appstore“, jei tai leidžia programėlių kūrėjai.

REKLAMA
REKLAMA

„GetJar“ vadovas Ilja Laursas teigė, kad virtualios valiutos tikslas yra sumažinti tikrų pinigų vartojimą ir palengvinti internetinių apsipirkinėjimų procesą. Virtualūs pinigai taip pat turėtų skatinti vartotojus atsisiųsti mobiliąsias programėles, ypatingai tose vietose, kur yra sudėtinga sukurti atsiskaitymo paskyrą. Taip pat yra palengvinamas pirkimo-pardavimo procesas, nes nėra reikalaujama kaskart įvedinėti slaptažodžių. Programėlių kūrėjai vis dar galės naudoti egzistuojančiais pinigų atsiėmimo metodais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasak I. Laurso, kompanija siekia pademonstruoti savo lojalumą vartotojams ir pademonstruoti, kad kartu su „GetJar“ praleistas laikas yra vertingas.

„Lojalumas yra vertas pinigų ir mes norime vartotojams suteikti dalį savo lojalumo, - teigė jis. – Norime, kad žmonės norėtų siųstis programėles kartu su mumis.“

Šiuo metu „GetJar“ aplikacijų parduotuvėje yra 350 tūkst. aplikacijų „Android“ telefonams. Iki šiol iš kompanijos tinklapio buvo parsisiųsta per 2 mlrd. mobiliųjų aplikacijų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų