0

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos dvejos "Primera" čempionato XXIV-ojo turo rungtynės.

Madride įvyko mažasis miesto derbis. "Getafe" savo žiūrovų akivaizdoje patyrė pralaimėjimą prieš "Real" rezultatu 0-3.

Pirmasis "karališkąjį" klubą į priekį išvedė jaunasis Jese Rodriguezas, o rezultatą dar pirmajame kėlinyje padvigubino puolėjas Karimas Benzema.

Paskutinis įvartis krito antrojo kėlinio 66-ąją minutę. Po tikslaus Marcelo perdavimo maždaug iš 20 metrų pasižymėjo Luka Modričius.

Ispanijos čempionate ir toliau užtikrintai pirmauja trys komandos, kurios turi surinkusios po 60 taškų. Tai - "Barcelona", "Real" ir "Atletico".