„Kauno Žalgirio" komanda UEFA Europos Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse 1:5 turėjo pripažinti „The New Saints“ futbolininkų pranašumą, bendrame rezultate nusileido 1:10 ir baigė savo pasirodymą.

Danielis Redmondas 13-ąją minutę tiksliu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „The New Saints“ ekipa į priekį 1:0.

Varžovą suklaidinęs Louisas Roblesas 20-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Declanas McManusas 25-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas šiose rungtynėse tapo triuškinamas 3:0.

Vėliau žalgiriečiai gavo dar du įvarčius ir vieninteliu šviesos spinduliu tapo Michaelo Thuique smūgis.