Jonas Valančiūnas galingai sugrįžo į aikštę, tačiau Memfio „Grizzlies“ (9/9) patyrė pralaimėjimą. Lietuvio klubas išvykoje 109:118 (33:31, 28:29, 30:30, 18:28) nepasipriešino Naujojo Orleano „Pelicans“ (10/12).

J. Valančiūnas dėl COVID-19 protokolo praleido penkerias rungtynes, tačiau į aikštę grįžo kaip rezultatyviausias ekipos žaidėjas. Vidurio puolėjas žaidė 24 minutes, pelnė 23 taškus (7/9 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud. met.), 7 atkovojo kamuolius, atliko 2 rezultatyvius, kartą prasižengė, 3 sykius suklydo ir blokavo metimą.

Memfio ekipa pirmoje rungtynių dalyje pataikė 10 tritaškių ir du iš jų suvertė J. Valančiūnas. Lietuvis jau per pirmas 11 minučių aikštėje pelnė 15 taškų.

„Grizzlies“ turėjo gerą galimybę užsikabinti, kai ketvirtajame kėlinyje pirmavo 102:95. Vis gi tada puolimas sustojo, o „Pelicans“ vedami Brandono Ingramo ir Erico Bledsoe užsikūrė spurtui 2:10.

Memfio ekipa nesustabdė varžovų toliašaudės artilerijos, kuri atseikėjo 15 tolimų metimų. 5 iš jų pataikė B. Ingramas, po 4 pridėjo E. Bledsoe ir Lonzo Ballas.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 29, B. Ingramas 27 (12 atk. kam.), E. Bledsoe 21, L. Ballas 16, JJ Redickas 8 taškai.

„Grizzlies“: J. Valančiūnas 23, Kyle'as Andersonas 21, Ja Morantas 16, Dillonas Brooksas 9 taškai.