Klaipėdos „Neptūnas“ (26/7) tvirčiau įsitaiso antroje „Betsafe–LKL“ turnyro lentelės vietoje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai po sėkmingai sužaistos mačo pabaigos namuose 86:76 (21:21, 20:15, 21:19, 24:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (6/28).

Tuo tarpu Ramūno Cvirkos auklėtiniai lieka paskutinėje „Betsafe–LKL“ pozicijoje.

Kėdainių komanda šiose rungtynėse tik trumpam buvo minimaliai išsiveržusi į priekį – antrame kėlinyje.

Tuo tarpu „Neptūnas“, jau pradėjęs rungtynes atkarpa 15:2, vėliau iniciatyvą susigrąžino bei antrajam kėliniui einant į pabaigą buvo priekyje 41:34. Tomo Delininkaičio tritaškis leido „Neptūnui“ įgauti dviženklę persvarą (54:42), tačiau spurtu 7:0 „Nevėžis“ gerino savo padėtį – 51:57.

Intriga išliko ir ketvirtajame kėlinyje: užsivedęs nuo keturių tritaškių Kėdainių klubas priartėjo dar labiau (71:74), bet svečių įsibėgėjimą stabdė T. Delininkaitis, pataikęs tritaškį su pražanga – 78:71. Netrukus jis pridėjo dar vieną tolimą metimą, dar vieną smeigė Osvaldas Olisevičius, o „Nevėžio“ puolimui užstrigus klaipėdiečiai užsitikrino pergalę.

Gyčiui Masiuliui pavyko pagerinti savo asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rodiklius: šįkart jis pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 36 naudingumo balus.