Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dar vienas peckelis šalia Obamos. Tik kalbos,
Nereikia ginti globalistų, įdomu, ką darytų JAV valdžia, jei ten maištininkai pabandytų užgrobti valdžią ginklu. Įdomu, kodėl JAV požiūris į teises yra ne tik dviveidis, bet ir daugiaveidis (kaip patogiau). Kas sukėlė karą Irake ir pelnosi iš parduodamų ginklų tam karui, kas užima pirmą vietą pasaulyje pagal prekybą ginklais ir kam parduoda tuos ginklus.
Įdomu, kam turime būti dėkingi už narkotikus iš Afganistano (kiek dešimčių kartų ten dabar daugiau jų išauginama).
O ar tamsta žinai, kad Libijoj žmonės gyvena geriau negu pas mus.
Tamstos proamerikietiška propaganda turėtų būti subtilesnė.
Ar žinote komentatoriai, kad Libijoj nemokamas mokslas ir sveikatos apsauga, gyvenimo trukmė didesnė negu Lietuvoj dėl to, kad naftos ištekliai yra valstybiniai.
O dabar globalistai (amerikosai pagrindinai) nori naftos išteklius prichvatizuoti. Už tai ir papirko maištininkus. Įdomu, kaip atrodys žmonių gyvenimas nuvertus Kadafi.
šiaip Kadafio valdžią remia daugiau jos piliečių, nei Lietuvą jos piliečiai. Tai parašyta EU statistikoje juoda ant balto.

Nusiim rožinius akinius. Juos mėgdavo užkraut komunistai saviems nomenklatūrininkams. Dabar pats esu su rožiniais akiniais.
Pagal BNS pranešimą (dir. A.Račas), svarbiausia yra kylančios naftos kainos. Manau, kad tokioje situacijoje, kai nuo lėktuvais mėtomų bombų ir tankų salvių žūsta tūkstančiai gyventojų, toks pragmatinių poreikių akcentavimas yra netgi amoralus. Sunku suprasti, kokiomis priemonėmis galima užkirsti kelią humanitarinei tragedijai, jei konkrečių, adekvačių veiksmų nebus imtasi. Galima iš aukštų tribūnų prikalbėti daug kalbų, gal net vaistų, tvarsliavos ar maisto nusiųsti, tačiau su tokiu delsimu galima pasiekti, kad ir siųsti humanitarinę pagalba beveik nebeliks kam.

Norima sulaukti paramos ir iš Arabų Lygos. Manau, kad ji pati turėtų dar ryžtingiau stoti gindama artimus jai įvairiomis prasmėmis nekaltus Libijos gyventojus. Gerai, sakykim "kaltus", kad bandė kitų valstybių pavyzdžiu nuversti nuo posto bene aršiausią ir sunkiausiai nuspėjamą Afrikos diktatorių. Diktatorius, kuris pats ir jo aplinka Vakarų bankuose sukaupė asmeninius sunkiai suskaičiuojamus milijardus dolerių ar kitokios valiutos.

Kokios nuotatos laikosi Lietuva, išsakė prezidentė D.Grybauskaitė, kuri pasiūlė laukti JT ir Arabų Lygos pritarimo. Kokios nuostatos laikysis Jungtinėse Tautose Rusija - nesunku atspėti. Gal ta Kremliaus "veto" pozicija bus artima - "nei vienas plauko nuo diktatoriaus Muamaro Gaddafi galvos nurauti neleisime". Suprasti Rusijos režimą nesunku. Kasmet Rusijos karinė pramonė parduodavo šiam režimui ginklų už 4 - 5 milijardus dolerių. Ginklų, kurie iš Libijos sklisdavo ir po kitas Afrikos šalis nešdama jų diktatoriams žinią, kad jų režimai kai kam aukso vertės... arba deimantų... arba naftos... arba dar ko... Gal didžiausia vertybė perimti Juodojo žemyno įtaką į savo rankas. Tas siekis, pasitelkiant šimtus visokių karinių specialistų, instruktorių ar net tūkstančius Kubos kareivių vykdomas jau eilę dešimtmečių ir taip sugebėta sukelti vidines sumaištis ar karinius perversmus ne vienoje šalyje. Žaidžiama stambiai ir be sentimentų. Tai gal ne visiems ES vadovams duota suprasti. Ypač sunku suprasti, kai suprasti nenorima... Situacija gaunasi ir vėl tokia, kad visą atsokomybę už žudynių nutraukimą teks prisiimti NATO lyderiui - JAV. Gal ne tik su Prancūzijos ir D.Britanijos pritarimu. Kai pritrūksta darnumo tokiais svarbiais žmonijai klausimais, tai kai kam tenka labai nusivilti... prarandamas pasitikėjimas plačiame kontekste. Kuriant demokratiją to neturėtų būti. Turėti laimėti daugumos valia, kuri prieš tolesnį besaikį kraujo liejimą.
Kodel nieks negarsina informacijos, jog Kadafio rezima palaiko tukstanciai Libijos pilieciu, kurie tai isreiske masiskomis taikiomis palaikymo eitynemis. JAV sistema tikrai neturi laiko, nes viskas kas suplanuota jau slysta is ranku, todel skubama su karine invazija. Panasus atvejis kaip su Huseinu, savo salies patriotu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų