Lietuvos salės futbolo varžybų „Futsal A lyga“ trečiajame ture įvyko keturi susitikimai. Pergales iškovojo namie žaidusi Alytaus „Auska“, Vilniaus „Bekentas“ ir Panevėžio „Baltija“. Vieninteliai svečiuose pergalę iškovojo Prienų STIHL, kurie privertė pasiduoti Kauno „Inkarą“.

Paskutinę minutę pelnytas R. Karčemarsko įvartis leido „Auskos“ ekipai džiaugtis pergale

Šeštadienio popietę Alytaus arenoje vykusiose varžybose „Futsal A lyga“ trečiojo turo mače susitiko Alytaus „Auskos“ ir Radviliškio „Lokomotyvo“ ekipos. Abiem komandoms tai buvo antrosios „Futsal A lygos“ čempionato rungtynės. Po įtemptos ir permainingos kovos paskutinę minutę R. Karčemarskui pelnius įvartį, pergalę rezultatu 4:3 (2:1) šventė Alytaus „Auska“.

Rungtynių pirmajame kėlinyje pirmieji į priekį išsiveržė Radviliškio futbolininkai, kai V. Garšvinskas 5-ąją minutę po sėkmingos atakos nukreipė kamuolį į vartus (1:0). Tačiau šeimininkų, „Auskos“, ekipa svečiams ilgai džiaugtis neleido ir jau po keleto minučių taiklus P. Gavėno smūgis rezultatą išlygino (1:1). Vis dėlto „Lokomotyvo“ ekipa nebuvo linkusi pasiduoti ir, likus minutei iki pirmojo kėlinio pabaigos, po sėkmingos J. Jeremejevo atakos kėlinį baigė pirmaudama – 2:1.

Antrojo kėlinio pradžioje buvo justi didelis „Auskos“ komandos veržlumas ir noras siekti pergalės. Praėjus aštuonioms minutėms nuo antrojo kėlinio pradžios, N. Bartkevičius ne tik išlygino rezultatą, bet ir padidino alytiškių pranašumą (3:2). Visgi Radviliškio ekipa šeimininkams ilgai džiaugtis neleido ir po taiklaus V. Garšvinsko smūgio rezultatas tapo lygus (3:3).

Kai atrodė, jog rungtynių baigtis bus taiki, likus 19 sekundžių iki rungtynių pabaigos R. Karčemarskas pelnė lemtingą įvartį ir leido savo komandai džiaugtis pergalinga rungtynių pabaiga bei tapti čempionato lydere.

Emocingose rungtynėse – STIHL pergalė prieš „Inkarą“

Sekmadienį Kauno sporto halėje vykusiose „Futsal A lygos“ rungtynėse susitiko vietos „Inkaras“ ir svečiai iš Prienų – STIHL komanda. Po įtemptos ir dramatiškos kovos rezultatu 4:3 (1:0) pergalę šventė STIHL ekipa.

Pirmasis kėlinys abiem komandoms nebuvo rezultatyvus. 8-ąją minutę vienintelį pirmojo kėlinio įvartį pelnė Deividas Stradalovas ir išvedė savo komandą į priekį – 1:0. Per likusį pirmojo kėlinio laiką įvarčiais komandos nepasižymėjo ir visa rungtynių atomazga vyko antrajame kėlinyje.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, 22-ąją rungtynių minutę, rezultatą išlygino „Inkaro“ žaidėjas Audrius Juozaitis (1:1), o dar po minutės jis savo komandą jau išvedė į priekį – 2:1. 33-iąją rungtynių minutę STIHL į kovą grąžino ir rezultatą išlygino Edgaras Petkevičius (2:2). 36-ają rungtynių minutę STIHL komanda gavo tikrą dovaną iš savo varžovų. Į savus vartus įvartį įsimušė „Inkaro“ žaidėjas Mindaugas Kvedaras ir leido prieniškiams išsiveržti į priekį rezultatu 3:2.

Neilgai trukus, 38-ają minutę, STIHL ekipos žaidėjas Andrius Petraška taikliai atakavo vartus ir leido savo komandai dar labiau išsiveržti į priekį – 4:2. Kai jau atrodė, kad rungtynių rezultatas nebesikeis, paskutinę rungtynių minutę „Inkarui“ pavyko atsilikimą sumažinti, kai įvartį pelnė Vilius Armanavičius, tačiau galutinio rezultato tai jau nepakeitė. Pergalę rezultatu 4:3 iškovojo Prienų STIHL.

Rezultatyviose rungtynėse namie „Bekentas“ iškovojo pergalę prieš „Vytį-LG“

Sekmadienį Vilniuje vykusiose „Futsal A lygos“ rungtynėse triumfavo Vilniaus „Bekentas“, kuris namie rezultatu 6:4 (3:0) įveikė Kauno „Vytį-LG“.

Rungtynes rezultatyviai pradėjo šeimininkai – jie jau 2-ąją kėlinio minutę „nubaudė“ varžovus. Pirmasis įvartį pelnė Pavelas Smolkovas (1:0), o jo pavyzdžiu pasekė ir komandos draugas Jurijus Mežonis. Po jo įvarčio „Bekentas“ išsiveržė į priekį – 2:0. 10-ąją minutę šeimininkų persvarą dar labiau padidino Andžejus Falčikas, po kurio įvarčio vilniečiai jau pirmavo 3:0.

„Futsal A lyga“ ( nuotr. Roko Tenio)

Antrasis kėlinys prasidėjo ganėtinai emocingai. Geltonomis kortelėmis buvo nubausti „Vyčio-LG“ žaidėjai Karolis Vasiliauskas ir Mindaugas Grigalevičius. Pastarasis žaidėjas tą pačią minutę buvo pašalintas iš aikštės. Jau 23-iąją minutę „Bekentas“ dar labiau atitrūko nuo varžovų – tiksliai savo antrąjį įvartį įmušė A. Falčikas (4:0). 34-ają ir 35-ąją rungtynių minutę savo pirmuosius įvarčius pagaliau pelnė kauniečiai. Abiejų įvarčių autorius – Evaldas Kugys, po kurio sėkmingų atakų „Vytis-LG“ kiek sumažino atsilikimą (4:2).

36-ąją minutę „Bekento“ pranašumą vėl padidino Aurimas Tamaliūnas (5:2), tačiau jau 39-ąją minutę du tikslius įvarčius įmušė ir „Vytis-LG“. Pirmasis taikliai vartus atakavo Andrius Rebždys (5:3), o jo pavyzdžiu pasekė ir trečiąjį savo įvartį pelnė E. Kugys (5:4). Galutinį įvartį mače pelnė „Bekentas“, kai paskutinę rungtynių minutę taikliai vartus atakavo A. Falčikas ir įtvirtino vilniečių pergalę rezultatu 6:4.

Trečiajame čempionato ture Panevėžio „Baltija“ įtikinamai įveikė „LSU-Atletą“

Sekmadienį Panevėžio RSC salėje vykusiose „Futsal A lygos“ trečiojo turo rungtynėse susitiko Panevėžio „Baltijos“ bei Kauno „LSU-Atleto“ komandos. Po rezultatyvių panevėžiečių atakų rezultatu 4:0 (1:0) pergale džiaugėsi šeimininkai. Pirmajame rungtynių kėlinyje vyko apylygė kova. Šeštąją pirmojo kėlinio minutę savo komandai į priekį išsiveržti padėjo taiklus A. Šteino smūgis (1:0). Iki paskutinės pirmojo kėlinio minutės rezultatas taip ir liko nepasikeitęs: nė vienai iš komandų įvarčių pelnyti nepavyko.

Visgi prasidėjus antrajam kėliniui padėtį kur kas labiau pradėjo valdyti panevėžiečiai: jau po dviejų antrojo kėlinio minučių įvarčių šturmą pradėjo T. Švelna, kai 22-ąją rungtynių minutę tiksliai kamuolį pasiuntė į svečių vartus ir leido padidinti pranašumą savo komandai (2:0). Trečiąjį įvartį komandai 28-ąją minutę pelnė D. Paulauskas. O dar po poros akimirkų Panevėžio „Baltijos“ ekipa džiaugėsi savo pranašumu (4:0), kai, pasinaudodamas kauniečių komandos neatidumu, tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė A. Šteinas.

Iki paskutinės rungtynių minutės Kauno „LSU-Atleto“ ekipai taip ir nepavyko sumažinti panevėžiečių pranašumo. Po arbitro švilpuko trečiasis „Futsal A lygos“ čempionato turas buvo baigtas panevėžiečių pergale (4:0).