Pasaulio čempionato atrankos intriguojančiame mače tarp Argentinos ir Brazilijos neapsieita be incidentų. Dar neprasidėjus rungtynėms ir skambant himnams legendiniame Marakanos stadione svečių sirgaliai įsivėlė į konfliktą su policija tribūnuose.

Kol kas plačiau apie incidentą ir kas jį galėjo sukelti nepranešama. Pasak pranešimų, iš pradžių sirgaliai įsivėlė į žodinį konfliktą, pranešama ir apie skraidančias kėdes.

Įrašuose matoma, kaip policija ir su lazdomis tramdo argentiniečių sirgalius. Apie sužeistuosius nepranešama, bet priduriama, kad bent keliems sirgaliams prireikė medikų pagalbos. Vienas iš jų buvo išgabentas į ligoninę.

Rungtynės dėl incidento buvo kuriam laikui atidėtos. Galiausiai po 22 min. komandos sugrįžto į aikštę.

O vėliau arši kova vyko ir vėliau aikštėje. Vien per pirmąjį kėlinį komandos prasižengė 22 kartus, iš jų net 16 brazilų pražangos. Jiems parodytos ir trys geltonos kortelės.

Mačo pabaigoje Joelintonas dar buvo išvarytas iš aikštės, o rungtynes 1:0 laimėjo Argentina, kuriai pergalingą įvartį 63-iąją minutę pelnė Nicolasas Otamendi.

L. Messi po rungtynių tokius Brazilijos policijos veiksmus pavadino skandalingu ir tikino, kad futbolo sąjunga privalo imtis tyrimo.

Rungtynes pralaimėję brazilai atrankoje kol kas rikiuojasi vos šešti, o Argentina pirmauja.