0

Pasaulio "Formulės 1" čempionato penktąjį etapą - Ispanijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį iš pirmosios pozicijos vėl pradės "Mercedes" ekipos pilotas 27-erių metų vokietis Nico Rosbergas.

Šeštadienį vykusioje kvalifikacijoje N. Rosbergas vieną 3,340 km trasos ratą įveikė per 1 minutę 13,867 sekundės bei iš pirmosios pozicijos startuos trečiąjį kartą iš eilės bei vos ketvirtąjį sykį karjeroje.

Pirmąsyk kvalifikaciją vokietis laimėjo praėjusių metų balandį Kinijoje ir jau kitą dieną iškovojo pirmąją ir vienintelę pergalę "Formulės 1" pirmenybių etapuose.

Tai buvo jau ketvirtoji iš eilės "Mercedes" komandos pergalė kvalifikacinėse lenktynėse šį sezoną, o jos antrasis pilotas britas Lewisas Hamiltonas sekmadienį Monte Karlo trasoje startuos iš antrosios pozicijos.

Trečias šeštadienį liko sezono lyderis bei čempiono titulą ginantis vokietis Sebastianas Vettelis ("RedBull - Renault").