Pirmąjį susitikimą namuose Gospičiaus komanda pralaimėjo 56:70.
Beje, trečiojo kėlinio viduryje "Croatia osiguranje" krepšininkės pirmavo net 17-os taškų skirtumu - 51:34, o prieš lemiamą kėlinį turėjo taip reikiamą 14-os taškų persvarą.
Rezultatyviausiai svečių gretose trečiadienį žaidė Michaela Moua ir Marina Mazič, pelniusios atitinkamai 17 ir 16 taškų, bei po 10 taškų įmetusios Vita Kuktienė bei Olga Masilionienė.
V. Kuktienė per 25 minutes pataikė 2 tritaškius iš 4, 1 dvitaškį iš 5 bei abu baudų metimus, taip pat atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius.
O. Masilionienės sąskaitoje 2 taiklūs tritaškiai iš 3, 1 dvitaškis iš 2, abu realizuoti baudų metimai, 4 po krepšiais sugriebti kamuoliai ir du rezultatyvūs perdavimai per 24 su puse minutės.
Į turnyro aštuntfinalį patekusių šeimininkių ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Kelly Miller (15 tšk.), Olga Podkovalnikova (14 tšk.), Colleen Miller (13 tšk.) ir Sandra Dijon (12 taškų).