Nesulaikomai rungtyniavęs Luka Dončičius surinko trigubą dublį, o jo vedamas Dalaso „Mavericks“ klubas (10-10) namuose 116:113 (36:24, 19:30, 37:33, 24:26) pranoko NBA čempionus „Golden State Warriors“ (11-11).

„Mavericks“ su šia pergale nutraukė keturių iš eilė nesėkmių seriją.

Dalaso ekipa kur kas geriau pradėjo mačą ir iškart atitrūko dviženkliu taškų skirtumu (21:6). Bet jau antrajame kėlinyje po spurto 16:4 „Warriors“ ne tik prisivijo, bet netrukus ir visiškai išlygino susitikimo rezultatą.

Po pertraukos jau vyko atkakli kova, kuri tęsėsi iki pat paskutinių rungtynių minučių.

Likus kelioms minutėms po S. Curry metimo svečiai dar pirmavo 110:108, bet tada „Mavericks“ laimėjo mini atkarpą 7:0 ir galutinai perlaužė rungtynes bei trapią, bet pergalingą persvarą išlaikė iki pat pabaigos.

Pratęsimą dar galėjo išplėšti Klay'us Thompsonas, bet jo metimas nebuvo tikslus.

L. Dončičius buvo tiesiog fenomenalus ir surinko trigubą dublį. Jis per per 39 minutes pelnė 41 tašką (10/18 dvit., 4/9 trit., 9/15 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, 5 kartus suklydo ir perėmė 4 kamuolius.

Jam gerai talkino Timas Hardaway'us, pelnęs 22 taškus.

Svečiams Stephenas Curry įmetė 32 taškus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 41 (12 atk. kam., 12 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.), Timas Hardaway 22 (5/11 trit.), Spenceris Dinwiddie 14, Joshua Greenas 13.

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (5/14 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jonathanas Kuminga 14 (10 atk. kam.), Draymondas Greenas 12 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Kevonas Looney ir Anthony Lambas (5 atk. kam.) po 11, Andrew Wigginsas 10.