Eurolygos TOP-16 varžybų H grupės trečiojo turo rungtynėse Zagrebo „Cibona“ (1 pergalė ir 2 pralaimėjimai) ekipa namuose 55:65 (12:9, 15:13, 16:19, 12:24) nusileido Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (1 ir 2) krepšininkams.

Nuo pat pirmųjų susitikimo akimirkų priekyje buvo „Cibona“ ekipa, kuri sužaidus 6 minutes atitrūko iki – 10:2. Svečiai atsakė atkarpa 5:0 ir priartėjo – 10:7. Per likusį laiką komandos dar spėjo apsikeisti sėkmingomis atakomis ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių aikštelės šeimininkai buvo priekyje – 12:9

Tritaškiu metimu antrąjį kėlinuką pradėjo „Fenerbahce Ulker“ krepšininkai ir rezultatas tapo lygus – 12:12. „Cibona“ surengė spurtą ir atitrūko – 21:12. Po N.Prkačino baudos metimų skirtumas tapo dviženklis – 27:16. Turkai iki kėlinuko pabaigos pelnė 6 taškus be atsako ir iki didžiosios pertraukos sugebėjo priartėti iki – 27:22.

Po didžiosios pertraukos sėkmingiau rungtyniauti ėmė svečiai, kurie sužaidus 4 minutes sumažino deficitą iki minimumo – 31:30. Po G.Giričeko taiklių baudos metimų „Fenerbahce Ulker“ ekipa pirmą kartą išsiveržė į priekį – 31:32. Likusią kėlinuko dalį komandos rungtyniavo „taškas į tašką“, o po trijų ketvirčių vis dar priekyje buvo „Cibona“ – 43:41.

Lemiamo kėlinuko metu tęsiasi atkakli kova. Pirmaujanti ekipa keitėsi praktiškai po kiekvienos vienos arba kitos komandos sėkmingos atakos. Likus žaisti 4 minutes ir rezultatui esant 53:53 turkai spurtavo 11:0 ir atitrūko – 53:64. Per likusį laiką aikštelės šeimininkai nesugebėjo atsitiesti ir patyrė nesėkmę.

„Cibona“: A.Andersonas ir N.Prkačinas po 12, E.Calloway'us 11, V.Vukusičius 10 taškų.

„Fenerbahce Ulker“: M.Turkčanas 20 (13 atk. kam.), G.Giričekas 12, M.Greenas 10 taškų.