0

Eurolygos „Top 16“ varžybų H grupės pirmosiose rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ ekipa namuose 70:84 (18:16, 15:17, 25:22, 12:29) turėjo pripažinti Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandos su dviem lietuviais pranašumą.

Ketvirtajame kėlinuke prabėgus 6 minutėms šeimininkai dar pirmavo (65:64), tačiau tuomet svečiai net 5 minutes neleido varžovams pelnyti taškų, o patys surengę spurtą 12:0, prie kurio tritaškiu prisidėjo Šarūnas Jasikevičius, bei pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą– 76:65. Per likusį laiką Graikijos vicečempionai atsitiesti nebesugebėjo.

„Olympiacos“ klubas namuose Eurolygoje paskutinį kartą buvo suklupęs 2009 metų sausio 19 dieną, kuomet nusileido Le Mano „Sarthe Basket“ krepšininkams.

Š.Jasikevičius per 8 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo kamuolį, 5 kartus suklydo, sykį prasižengė bei surinko minus 2 naudingumo balus.

Darjušas Lavrinovičius ant parketo praleido 26 minutes, per kurias įmetė 4 taškus (0/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/1 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo pražangą bei 4 sykius pažeidė taisykles.

„Olympiacos“: Theodoros Papaloukas 15, Vassilis Spanoulis 14 (6 kld.), Zoranas Ercegas 10, Milošas Teodosičius (1/10 tritaškiai) bei Ioannis Bourousis po 7.

„Fenerbahce Ulker“: Marko Tomasas 19 (26 naud. bal), Roko Leni Ukičius 17, Omeras Onanas 14, Seanas May'us 8.