Šiandien Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione atsakomajame UEFA taurės trečiojo atrankos etapo mače susitiko Lietuvos čempionas FBK „Kaunas“ ir Genujos „Sampdoria“. Nors kauniečiai pirmieji pelnė įvartį, italai į tai atsakė dviem ir šventė antrą pergalę – šį kartą rezultatu 2:1.

Po pirmosios akistatos Italijoje, kur buvo pralaimėta net 0:5, mūsiškiai atsirevanšuoti savo varžovams praktiškai nebeturėjo jokių šansų, todėl pagrindinis jų tikslas buvo kovoti dėl garbės. Ir nors susitikimą kur kas aktyviau ir agresyviau pradėjo svečiai, būtent FBK „Kauno“ futbolininkai pasižymėjo pirmieji , kai 17 min. po kampinio pirmas prie kamuolio prišoko gynėjas Irmantas Zelmikas, kuris grakščiu kojos mostu ir nuginklavo varžovų vartininką – 1:0.

Po praleisti įvarčio italai pastebimai sukruto, bet šeimininkai iki pertraukos sėkmingai atrėmė visus „Sampdoria“ mėginimus išlyginti rezultatą. Tiesa, vos prasidėjus antrajam kėliniui 51 minutę taip pat po pakelto kampinio puolėjas iš Urugvajaus Bruno Fornaroli atstatė pusiausvyrą – 1:1. Tuo kauniečių bėdos nepasibaigė, nes dar po kelių akimirkų 58 minutę antrą įvartį į Eduardo Kurskio ginamus vartus įkalė kitas italų puolėjas Emiliano Bonazzoli – 1:2.

Rezultatas iki pat finalinio teisėjo švilpuko taip ir nebepasikeitė, tad FBK „Kaunas“, pralaimėjęs „Sampdoria“ ekipai bendru rezultatu 1:7, baigė savo pasirodymą Europos taurių turnyruose, o italai prasimušė į UEFA taurės grupių varžybas.

Genujos ekipos startinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs Lietuvos rinktinės Marius Stankevičius žaidė iki 68 minutės.