Italijos „Serie A“ pirmenybėse sekmadienį sužaistos šešerios rungtynės. Svarbią pergalę iškovojo Romos „Lazio“ klubas, namie po dramatiškos kovos 3:2 įveikęs „Udinese“.

Dvikovos pabaigoje įvartį į savus vartus įsimušęs Cristianas Zapata leido sostinės ekipai sumažinti atsilikimą nuo šeštadienį suklupusio lyderio „Milan“ iki dviejų taškų.

„Lazio“ dukart pirmavo, bet mačo į pradžioje Hernaneso bei antrajame kėlinyje Giuseppe Biavos tikslius smūgius tuo pačiu atsakė Alexis Sanchezas ir Gustavo Denisas.

Du svarbius taškus prarado Turino „Juventus“ ekipa, išvykoje paskutinę akimirką išleidusi pergalę rungtynėse su Veronos „Chievo“ – 1“1.

Šeimininkai dvikovos pradžioje nerealizavo 11 metrų baudinio, o „Juventus“ į priekį išsiveržė 30 minutę, kai įspūdingą įvartį per save įmušė Fabio Quagliarella.

Tačiau antrajame kėlinyje iš aikštės buvo išvytas jaunasis Turino komandos saugas Manuelis Giandonato ir mažumoje likusiems svečiams teko gintis nuo „Chievo“ atakų.

Tą pavyko sėkmingai daryti iki pat teisėjo pridėto laiko, bet tuomet lygiąsias išplėšė puolėjas Sergio Pellissier.

Rezultatai:

"Bari" 1 - 1 "Palermo"

45' [0 - 1] J.Ilcic, 54' [1 - 1] A.Masiello (iš 11 m. baudinio), 33' iš aikštės pašalintas M.Rossi ("Bari")

"Catania" 1 - 0 "Brescia"

34' [1 - 0] M.G.M.Lopez

Veronos "Chievo" 1 - 1 Turino "Juventus"

31' [0 - 1] F.Quagliarella, 90' [1 - 1] S.Pellisier, 52' iš aikštės pašalintas M.Giandonato ("Juventus")

"Napoli" 1 - 0 "Lecce"

90' [1 - 0] E.Cavani.

"Parma" 0 - 0 "Bologna"

Romos "Lazio" 3 - 2 "Udinese"

2' [1 - 0] A.Hernanes, 50' [1 - 1] A.Sanchez, 52' [2 - 1] G.Biava, 61' [2 - 2] G.Denis, 88' [3 - 2] C.E.V.Zapata (į savus vartus).