Marius Grigonis Vokietijos pirmenybių finalo seriją pradėjo sužaisdamas vienas geriausių karjeros rungtynių.

Liepsnojantis Grigonio pasirodymas lėmė Vokietijos sostinės komandos pergalę.

Kauniečio atstovaujama Berlyno ALBA svečiuose per pratęsimą 103:95 (20:21, 26:17, 18:24, 23:25) nubloškė Miuncheno „Bayern“ klubą ir serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Grigonis per 25 minutes spėjo pelnyti 30 taškų (1/2 dvit., 5/7 trit., 13/14 baud. met.), kartą atkovojo kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, jo pasirodymą nutraukė surinktos penkios asmeninės pražangos.

Grigonis taip sužaisdamas stipriai pagerino ir asmeninį rezultatyvumo Vokietijos čempionate rekordą, kuris prieš tai siekė 20 taškų.

Kitas rungtynes komandos ketvirtadienį žais Berlyne.

Šios poros nugalėtoja gaus ne tik Vokietijos pirmenybių trofėjų, bet ir bilietą į Eurolygą.

„Bayern“: Nihadas Djedovičius 18, Danilo Barthelis 17, Stefanas Jovičius 16, Jaredas Cunninghamas ir Vladimiras Lučičius po 13.

ALBA: Marius Grigonis 30, Spenceris Butterfieldas 19, Joshiko Saibou 14, Dennisas Cliffordas ir Luke'as Sikma po 13.