Edgaras Želionis per ketvirtąjį kėlinį surinko 11 taškų, o puolėjo tempiamas Klaipėdos „Neptūnas“ (25-11) namuose 90:86 (21:22, 18:22, 27:23, 24:19) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (10-26).

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o pirmąjį kėlinį dvitaškiu metimu baigė Paulius Danisevičius, išvesdamas dzūkus į priekį (22:21).

Antrajame kėlinyje svečių persvara išaugo iki 9 taškų (40:31), tačiau prieš ilgąją pertrauką „Neptūnas“ deficitą sumažino – 39:44.

Po ilgosios pertraukos puolime sužibėję aikštės šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo vos vienu tašku (66:67).

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką, o lemiamu metu klydę „Dzūkijos“ krepšininkai išleido turėtą persvarą iš rankų ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 86:90.

Geriausias karjeros rungtynes „Betsafe–LKL“ čempionate sužaidė alytiškių puolėjas Mindaugas Sušinskas.

23 metų 204 cm ūgio krepšininkas per 28 aikštelėje praleistas minutes pelnė 19 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

„Neptūnas“ atkrintamąsias varžybas pradės gegužės 11-ąją namuose su „Pieno žvaigždėmis“, tuo metu „Dzūkijos“ sezonas baigėsi šiandien.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 21 (8 atk. kam.), Jerry Johnsonas 16, Brandonas Fieldsas 13.

„Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas 19 (5/5 dvit., 2/3 trit.), Anatolijus Kaširovas 14, Paulius Danisevičius 13 (9 rez. perd.).