30
T.Kaukėnas ir V.Strolia startavo puikiai. (nuotr. Vytauto Dranginio/LTOK)

Antrąją Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių dieną startavo biatlonininkai Tomas Kaukėnas ir Vytautas Strolia.

30

Jie sekmadienį varžėsi 10 km sprinto rungtyje ir abu pasiekė pakankamai gerus rezultatus bei pateko į persekiojimo rungtį..

T.Kaukėnas apskritai pasiekė geriausią karjeros ir šalies biatlonininkų rezultatą olimpinėse žaidynėse per nepriklausomos Lietuvos istoriją - finišavo 17-as. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 44,7 sek.

Čempionu tapęs vokietis Arndas Peifferis, trasoje užtrukęs 23 min. 38,8 sek.

Lietuvis be klaidų šaudė gulėdamas ir įveikęs trečdalį trasos buvo penktas. Įpusėjęs distanciją lietuvis smuktelėjo iki aštuntosios pozicijos.

Šaudydamas stovint mūsiškis suklydo kartą , tačiau išliko aukštoje aštuntoje pozicijoje.

V.Strolia šaudydamas gulint suklydo kartą, o įpusėjęs distanciją buvo 45-as. Stovėdamas V.Strolia ir vėl kartą buvo neklaidus, o galiausiai finišavo 49-as.

Varžybose startavo 87 atletai. Sidabrą laimėjo čekas Michalas Krčmaras, bronzą italas Dominikas Windischas.